Na grafice napis: Darmowa infolinia dla uchodźców z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych 790 688 222, czynna od poniedziałku do piątku 8.00 - 16.00, pomoc w dofinansowaniu codziennych potrzeb, rehabilitacja bezpłatna lub dofinansowana, transport specjalistyczny dla osób z niepełnosprawnościami, zaopatrzenie w sprzęt rehabilitacyjny, porad udzielamy w języku polskim, rosyjskim i ukraińskim.

Jeden numer dla całej Polski – infolinia dla uchodźców z niepełnosprawnościami

Potrzebujesz pomocy lub znasz osobę, która jej potrzebuje?

Zadzwoń do Centrum Pomocy Uchodźcom z Niepełnosprawnościami Fundacji Avalon i uzyskaj kompleksowe wsparcie przy dofinansowaniu:

• bieżących wydatków
  • rehabilitacji
  • transportu
  • czy niezbędnego sprzętu medycznego

Darmowych porad i konsultacji udzielamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00 w 3 językach: polskim, ukraińskim i rosyjskim pod numerem: 790 688 222 (działa również w aplikacji Telegram).

Ви людина з інвалідністю? Ви хворієте хронічно на якусь хворобу?

Скористайтеся безкоштовною гарячою лінією Avalon Foundation та отримайте комплексну підтримку за допомогою співфінансування:

• поточні витрати,
  • реабілітація,
  • транспорт,
  • необхідне медичне обладнання

Ми надаємо безкоштовні поради та консультації з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 16.00 3 мовами: польською, українською та російською. 790 688 222