Pobierz (PDF, 0MB)

Zasady funkcjonowania Fundacji w czasie epidemii COVID-19

1. Na terenie Fundacji mogą przebywać tylko osoby w pełni zdrowe, bez żadnych objawów choroby, którym nie jest wiadome, że w ciągu ostatnich 10 dni miały kontakt z osobą chorą na COVID-19.
  2. Beneficjenci, Pacjenci komercyjni oraz osoby im towarzyszące bezwzględnie przychodzą do Fundacji w maseczkach, w które zaopatrują się we własnym zakresie.
  3. Fundacja zapewnia Beneficjentom, Pacjentom komercyjnym i osobom towarzyszącym płyn do dezynfekcji rąk. Po wejściu do Fundacji należy dezynfekować ręce, a także po korzystaniu z przestrzeni wspólnych, takich jak toaleta, szatnia czy poczekalnia.
  4. Za dezynfekcję przestrzeni wspólnych, takich jak toalety, szatnie, krzesła odpowiedzialni są pracownicy Fundacji.
  5. Fundacja zaleca, aby wszelkie zapisy na zajęcia były kierowane drogą mailową lub telefoniczną, aby ograniczyć bezpośredni kontakt na miejscu.
  6. W trakcie trwania zajęć rehabilitacyjnych zaleca się, aby Beneficjent miał maseczkę zakrywającą nos i usta. Beneficjent i/lub Pacjent komercyjny może zdjąć maseczkę po uprzedniej zgodzie fizjoterapeuty.
  7. Fundacja zastrzega sobie prawo ograniczenia realizacji rehabilitacji do wyłącznie formy online, jeśli będzie skłaniać do tego sytuacja epidemii.