Chcę założyć subkonto

Czy można przenieść środki z subkonta z innej organizacji na subkonto w Fundacji Avalon bez prowizji?

Tak. Fundacja Avalon gwarantuje wszystkim osobom, które mają założone lub założą subkonto, a następnie zlecą przelanie środków zgromadzonych w innej Fundacji na subkonto w Fundacji Avalon, zaksięgowanie tego przelewu w całości, bez pobrania standardowej prowizji.

Wystarczy, że prześlesz na adres [email protected] potwierdzenie przelewu lub informację jakiego przelewu mamy się spodziewać z przeniesieniem środków. Ważne żebyśmy mogli zidentyfikować przelew przychodzący i zaksięgować go bez prowizji lub zwrócić prowizję, jeśli przelew został już zaksięgowany na subkoncie.

Pamiętaj o weryfikacji umowy podpisanej z Fundacją, w której masz aktualnie zgromadzone środki (czy zezwala na założenie drugiego subkonta i przeniesienie środków). Fundacja Avalon nie zabrania posiadania kilku subkont.

Promocja obowiązuje na czas określony od 31.01.2023 do 01.02.2024 i dotyczy wszystkich osób, które w dniu wejścia promocji mają założone subkonto w Fundacja Avalon lub dopiero założą subkonto w Fundacji Avalon.

Z promocji można skorzystać jednorazowo.