Chcę założyć subkonto

Jak Fundacja Avalon informuje o założeniu subkonta?

Po otrzymaniu wszystkich dokumentów Fundacja Avalon zakłada subkonto w ciągu około 3 dni roboczych, nadając numer członkowski. O założeniu subkonta Fundacja informuje mailowo, wysyłając wiadomość na adres podany w Porozumieniu. Od dnia otrzymania maili subkonto dla osoby niepełnosprawnej lub przewlekle chorej jest w pełni aktywne.

Po założeniu subkonta nowi beneficjenci otrzymują wygenerowane przez system Porozumienie i Regulamin podpisane cyfrowo przez pracownika Fundacji. Podpis cyfrowy, który będzie dołączony do dokumentów, jest certyfikowany i równoznaczny z odręcznie złożonym podpisem – jest mu równy, co do wartości prawnej. Ponadto w drugim mailu Fundacja przekazuje najważniejsze informacje o działaniu założonego subkonta wraz z instrukcją dotyczącą tego, jak wpłacać 1,5% oraz darowizny na leczenie, rehabilitacje, transport czy koszty życia codziennego.