Pytania ogólne

Jak działa subkonto w Fundacji Avalon?

Subkonto w Fundacji Avalon jest narzędziem umożliwiającym zbieranie darowizn oraz odpisu podatkowego.

Po założeniu subkonta zachęcamy do zamówienia ulotek, wizytówek oraz utworzenia profilu na stronie internetowej Fundacji. Dzięki temu więcej osób dowie się o założonym subkoncie. Fundacja zapewnia swoim podopiecznym materiały promocyjne i edukacyjne, które pozwalają na używanie subkonta w pełni jego możliwości.

Wysokość środków zgromadzonych na subkoncie można zweryfikować w dowolnym momencie, logując się do panelu subkonta przez stronę internetową Fundacji.

Aby uzyskać dofinansowanie ze środków zgromadzonych na subkoncie należy przesłać do Fundacji drogą tradycyjną lub online wniosek o dofinansowanie z dokumentami poświadczającymi poniesione koszty lub takie które Fundacja ma opłacić do sprzedawcy.

Fundacja dokłada starań aby wszelkie zlecenia realizować w około 3 dni robocze.