Pytania ogólne

Jak zostać podopiecznym Fundacji Avalon?

Podopiecznym projektu subkont w Fundacji Avalon może zostać każda osoba z niepełnosprawnością lub przewlekłą chorobą, niezależnie od wieku czy miejsca zamieszkania.

Jak zapisać się do Fundacji Avalon?

Zapisać się do Fundacji czy też stać się podopiecznym i założyć subkonto można na dwa sposoby:

1. Tradycyjnie – przesyłając niezbędne dokumenty pocztą tradycyjną lub dostarczając je do siedziby Fundacji.
  2. Online – przechodząc rejestrację poprzez stronę internetową Fundacji.
  3. Mailowo – wysyłając skany dokumentów (Porozumienia, Regulaminu, dokumentu medycznego oraz ewentualnego orzeczenia o niepełnosprawności) na adres [email protected]. W wolnej chwili będzie trzeba dostarczyć oryginały Porozumienia i Regulaminu do siedziby Fundacji

Więcej na ten temat przeczytasz na stronie poświęconej Subkontom. W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego z Działem Subkont. Każda osoba zainteresowana zostanie przeprowadzona krok po kroku poprzez proces zakładania subkonta. Trwa on około 3 dni roboczych, dzięki czemu zbiórka niezbędnych środków będzie mogła zostać uruchomione bardzo szybko.

Co daje zapisanie się do Fundacji?

Poprzez dołączenie do grona podopiecznych Fundacji Avalon czy zapisanie dziecka do Fundacji, uzyskuje się możliwość zbierania środków pochodzących z odpisu 1,5% oraz możliwość zbierania darowizn w różny sposób (np. Przelewy, smsy charytatywne, zbiórki na Facebooku, zbiórki na helpuj.pl). Środki zebrane na subkoncie będzie można wykorzystać w ramach szerokiego wachlarzu opcji dofinansowań.