Subkonto

Dołącz do grona naszych beneficjentów! Załóż subkonto, składaj wnioski o wypłatę online i dofinansuj swoje potrzeby w trzy dni!
Załóż subkonto
Czwórka podopiecznych Fundacji Avalon - trzy kobiety na wózkach oraz mężczyzna z protezą.

Z nami jest łatwiej! Zbieraj 1,5% i nie tylko!

Subkonto jest dla Ciebie, jeżeli:

• chcesz móc w łatwy sposób dofinansować koszty leczenia, rehabilitacji i życia codziennego, a także swoje pasje i marzenia;
  • chcesz sprawnie i szybko wypłacić środki z subkonta;
  • chcesz prosto i szybko składać elektronicznie wniosek o dofinansowanie;
  • chcesz korzystać z nowoczesnych rozwiązań i mieć przejrzysty dostęp do wyglądu stanu subkonta.

Subkonto to proste i wygodne narzędzie, umożliwia gromadzenie środków pieniężnych pochodzących z różnych źródeł – darowizn, 1,5% podatku, czy zbiórek prowadzonych w wybranych portalach internetowych.

Jeżeli masz subkonto w innej organizacji, ale myślisz o zmianie dołącz do nas! Przenieś swoje subkonto do Fundacji Avalon przy 0% prowizji od przeniesionych środków.

Dla kogo?

Zapraszamy do założenia subkonta osoby z niepełnosprawnością lub przewlekle chore bez względu na wiek i posiadane schorzenie. W przypadku osób niepełnoletnich lub ubezwłasnowolnionych, subkonto mogą założyć rodzice bądź opiekunowie prawni. Do założenia subkonta nie musisz mieć orzeczenia o niepełnosprawności.

Dlaczego warto?

1,5% i nie tylko!

Zbieraj środki z darowizn, portalu FaniMani, charytatywnych aukcji Allegro, zbiórek w portalu Facebook. Korzystaj ze stworzonego z myślą o Tobie portalu zbiórkowego – Helpuj.pl.

Sfinansuj swoje potrzeby!

Ze środków zgromadzonych na subkoncie możesz sfinansować wydatki z zakresu kosztów medycznych, rehabilitacji, transportu a nawet kosztów życia codziennego.

Wypłata środków w 3 dni

Załóż subkonto szybko i bez zbędnych formalności. Twój wniosek zarejestrujemy w dniu otrzymania, a zrealizujemy w ciągu 3 dni roboczych. Korzystaj z prostego systemu internetowego do monitorowania stanu subkonta.

Jesteśmy dla Ciebie!

Mamy indywidualne podejście do każdego – możesz się z nami skontaktować osobiście, telefonicznie i mailowo. Dołącz do samopomocowej społeczności w portalu Facebook, gdzie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem.

Materiały promocyjne specjalnie dla Ciebie

Używaj spersonalizowanych materiałów promocyjnych – ulotek i wizytówek w formie papierowej (200 sztuk darmowych) i cyfrowej, profilu na naszej stronie i przygotowanych specjalnie dla Ciebie grafik do apelowania w mediach społecznościowych.

Załatw wszystko bez wychodzenia z domu!

Wykorzystuj różne narzędzia do przekazywania darowizn: Internetowy Panel Wpłat. przelew na telefon BLIK i SMS charytatywny. Używaj prostego w obsłudze panelu podopiecznego za pośrednictwem przeglądarki albo poprzez nowoczesną aplikację. Bądź na bieżąco i załatwiaj sprawy online!

Dlaczego warto założyć subkonto w Fundacji Avalon?

• Subkonto w Fundacji Avalon pozwala mi na zbieranie środków na realizację ważnych potrzeb, które ze względu na moją niepełnosprawność są kluczowe dla poprawy jakości życia i funkcjonowania mnie i mojej rodziny, a byłyby trudne do osiągnięcia bez wsparcia z zewnątrz. Subkonto daje mi więcej możliwości do rozwoju i korzystania z życia.
    na zdjęciu mężczyzna w okularach na wózku, uśmiecha się
    Artur z Radomia
  • Z subkontem w Fundacji Avalon mogę opłacić przyziemne, codzienne wydatki, a także spełniać marzenia. W sytuacjach nagłych komplikacji zdrowotnych z subkonta pokrywam koszty prywatnych wizyt lekarskich. Teraz przy wsparciu darczyńców chciałabym zrealizować wyjątkowy cel ― marzę, by pofruwać w tunelu aerodynamicznym. Dzięki ulotkom od Fundacji Avalon w moim sąsiedztwie nie jestem anonimowa. Mieszkańcy mojego osiedla poznali mnie i na wiele sposobów mi pomagają. Kocham naszą Fundację!

na zdjęciu kobieta w krótkich włosach która się uśmiecha
    Barbara z Warszawy
  • Subkonto to dla mnie znaczna ulga w budżecie domowym, a tym samym możliwość przeznaczenia jakiejś tam kwoty na realizację innych potrzeb (turnus, rehabilitacja, leki czy zakup sprzętu do przemieszczania się).

na zdjęciu mężczyzna który się uśmiecha
    Marek z Warszawy
  • Subkonto w Fundacji Avalon pozwala mojemu dziecku cieszyć się życiem, a ja mogę się temu przyglądać i wspierać je w tym z godnością… Bez worka pokutnego na plecach.

na zdjęciu dziewczynka z dwoma kucykami na głowie
    Joanna, mama Jadzi
  • Subkonto w Fundacji Avalon? Daje mi poczucie spokoju, że stać mnie na to, czego potrzebuję, by żyć bez przeszkód mimo niepełnosprawności. W trakcie załatwiania jest właśnie nowy wózek, o profesjonalnej rehabilitacji i transporcie umożliwiającym bezproblemowe poruszanie się po mieście, nie wspomnę. Z subkonta opłacam także pomoc asystentów, co oznacza dla mnie niezależne życie.

na zdjęciu kobieta w okularach która się uśmiecha
    Monika z Warszawy

Wypłaciliśmy już 300 mln złotych.
    Dołącz do grona naszych beneficjenów!

Masz więcej pytań?

Sprawdź poradnik